İSTANBUL DİŞ

İMPLANT

Günümüzde diş eksikliğinin giderilmesinde kullanılan en güvenilir ve çağdaş yöntem diş implantlarıdır. İmplant eksik dişleri tamamlamak için çene kemiğine yerleştirilen bir tür vidadır. Bu vidalar titanyum adı verilen bir materyalden imal edilir. Titanyum hiçbir alerjik reaksiyonlara yol açmaz. Yerleştirildikten sonra vücudun bir parçası haline gelir. Senelerce kendi dişleriniz gibi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İmplant uygulama işlemi için eksik dişin yeri ve eksik dişlerin sayıları önemlidir.

İmplantların kullanım alanları:
1. Tek diş eksikliklerinde diğer dişlerin kesilmesine gerek kalmadan boşlukların doldurulmasında
2. Arka azı dişlerini kaybetmiş ve sabit protez yapılamayacak hastalara sabit protez yapılması için
3. Tüm doğal dişlerini kaybetmiş hastalara sabit protez yapmak için
4. Tüm doğal dişlerini kaybetmiş hastalarda özellikle erimiş alt çenelerde hareketli protez kullanımı zordur. Bu tip vakalarda en ideal çözüm implant uygulamasıdır.
İmplant Diş avantajları ve dezavantajları
İmplant tedavisinin dezavantajları nelerdir?
* Fiyat olarak yüksektir.
* Çok özenli ve zaman ayrılarak yapılması gereken ağız temizliği işlemi

İmplant tedavisinin avantajları?

* Daha iyi çiğneyebilme – Her istediğini yiyebilme
* Daha iyi estetik görünüm
* Özgüvenin geri kazanılması ile daha mutlu bir sosyal hayat
* Her şeyi yiyebilmeye bağlı olarak daha sağlıklı ve dengeli beslenme

İstanbul implant uygulamalarında özellikle Avrupa’nın dikkatini çeken bir şehirdir. Türkiye’de implant fiyatlarının uygun olması nedeniyle sağlık turizmi amaçlı bir çok hasta türkiye’yi tercih etmektedir. İstanbul ve Türkiye’de hem merkezi konumu hem gezilip görülenecek bir çok yere sahip olması nedeniyle tercih edilir. İstanbulda diş yaptırmak isteyen ve yurtdışından ülkemize gelen hastalar için tercüman havaalanı transferi ve otel ayarlamaları yapılabilmektedir.

Bilgi için 0212646979 Sertaç Kızılkaya

İmplant Cerrahisi,İmplant Uygulamaları,Diş Beyazlatma (Bleaching),Laminate Veneer Zirkonyum Kron Köprü,Tam Seramik Kron Köprü,İmplant Üstü Protezler,Porselen Kron Hassas Bağlantılı Protez,Hareketli Bölümlü Protez,Tam Protez