Etiket: zirkonyum diş

İmplant üzeri zirkonyum diş kPLm

TÜRKİYE İMPLANT VE ESTETİK DİŞ TEDAVİ FİYATLARI

1993 yılından beri faaliyet gösteren kliniğimiz hakkında bilgi vermekten ziyade Türkiye ve İstanbul un estetik ve implant diş uygulama konusundaki başarısından siz etmek isterim.

Türkiye, diş tedavisi için Türkiye’ye seyahat ederek hastaların mümkün olan en iyi tedaviyi mümkün olan en iyi fiyata almalarına yardımcı olma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Continue reading
zirkonyum diş kaplama

ÖN DİŞ ESTETİĞİNDE ZİRKONYUM

Ön diş estetiğinde zirkonyum diş kaplama ile ilgili olarak diş yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler hakkında bir yazı yazmaya karar verdik ve konunun uzmanı Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile görüştük. Diş hekimimiz bizlere o kadar doyurucu bilgiler verdi ki kendisi 25 yıllık mesleki birikimlerini tam da sizlerin istetiği ve merak ettiği konularda bize aktardı.

Continue reading
İmplant Üzeri Köprü

KÜÇÜKÇEKMECE ESTETİK İMPLANT DİŞ KLİNİĞİ

İstanbul’da estetik diş yaptırabileceğiniz diş hekimi veya diş kliniği mi aradınız? Diş estetiği nasıl yapılır? Dişlerin birbiriyle olan ilişkilerini doğru bir şekilde değerlendirip görsellik ve sağlık açısından en ideal konumu getirilmesi öncelikli hedeflerdendir. Gülüş tasarımı olarak adlandırılan teknikte diş hekimi hastanın gülme sırasında dudaklarının şeklini damak ve diş etlerinin görünümünü, burun kanatları yüz şeklini ve mimik kaslarını dikkate alarak bir tasarım yapar

Continue reading
× WhatsApp ile randevu alın