Estetik Diş Hekimliği

Sayfa İçeriği

ESTETİK DİŞ HEKİMLİĞİ

Estetik diş hekimliği size her zaman sahip olmak istediniz gülümseme türünü verebilmek için vardır. Ayrıca genel ağız sağlığınız da iyileştirilir. Diişlerinizde yapılacak bazı küçük düzeltmetler belkide daha mutlu bir insan olmanızı sağlayacaktır.

Diş hekimliği genel ağız ve diş sağlığının yanında kozmetik olarak da size yardımcı olabilmektedir.

Diş problemleri diş etleri ve bazende büyük diş sorunlarının bir göstergesidir. Kötü nefes, aşınmış diş, şişmiş diş etleri ve ağızda sararma gibi ağız kanseri, çürük ya da diş eti iltihabı gibi ağız problemlerinin teşhisi ve giderilmesiiçin diş hekimi kontrolü yaptırmanız gerekir.

Diş hekiminiz estetik işlemler için gülüşünü değerlendirirken bu sorunlara karşı da önlem alma fırsatı yakalamış olursunuz.

İltahaplı diş eti veya çürük diş tedaisi gibi sorunlardan kurtulmak belkide sizi kalp hastalıkları ve diyabet gibi ciddi komplikasyonları olan hastalıklardan koruyacaktır.

Estetik diş hekimliği size hayallerinizdeki gülümsemeye kavuşmanız için yardım eder. Size daha sık gülümseme ve görünüş olarak çok daha iyi olma fırsatı sunar. Bu durum genel mutluluk ve ilişkiler açısından büyük bir etkiye sahip oluyor.

Kozmetik diş hekimi kaplama, yapıştırma, köprü ve kron, protez, invasalign, düz dişler ve beyaz dişler dahil herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış diş geniş bir hizmet yelpazesi ile hastaların ihtiyaçlarını giderir.

İnsanlar konuşma sırasında dişlere odaklanırlar ve bu durum sesin kaynağını belirlemek için bir bilinçaltı girişimdir. İnsanlar  temiz ve beyaz dişler görmeye bayılırlar. Dişlerinizi konuşmanız sırasında saklamak istiyorsanız mutlaka diş hekimi ile görüşmelisiniz.      Dişlerinizin beyaz olduğunu bilmeniz sizin özgüveninizi arttıracak ve daha girişken ve başarılı bir insan olacaksınız.

Buna ek olarak, diş hekimi tarafından kontrol ve tedavi edilen kişi nefesinin kokmadığına da emin olabilir.

Estetik diş hekimliği her zaman  tüm hastalara birçok avantajlar sağlayabilir. Bu nedenle hayatınızda Kozmetik diş hekimliği yapan bir hekim  olması iyi bir fikirdir.