Astra implant fiyatı

Astra Tech:

İsveçde imal edilen bir üründür. Uzun zamandır Türkiye’de satışta olan bir markadır. Bu marka switch platformlu implantlar içinde en fazla tercih edilenlerden biridir. Diş hekimliği sektörün devi konumundaki Dentsply tarafından satın alınan bu implant markası özellikle Avrupa olmak üzere ülkemizde de hekimler tarafından güvenle kullanılmaktadır.

Fiyat olarak çok yüksek olmamasına karşın ucuz da sayılmaz bu marka implantlar. Bu nedenle size ne ucuz bir implatdır nede çok iyi ve pahalı bir implant markasıdır diyemiyorun. İstediğiniz taktirde kolaylıkla parça temini sağlayıp yapabildiğimiz sorunsuz implantlardan birisidir ASTRA implant markası.

ASTRA implant yatırdı iseniz içiniz rahat uyuyabilirsiniz. Ama belki biraz daha az para vererek aynı kalitede başka markalar yaptırma imkanınız olabilirdi.

BEGO İMPLANT MARKASI VE FİYATLARI

Alman kalitesi ve tecrübesinin ön plana çıkmaktadır. Kaliteli bir implant markasıdır gerek implant yüzeyi gerekse ölçü ve üst yapı malzemeleri olarak sorunsuz işlem yapılabilen implantlar uzun süre ağızda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bego implant yaptırdı iseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. İmplant yaptıracak iseniz size Bego implant yaptırmanızı rahatlıkla tavsiye edebiliriz. Bego firması Türkiye’de verdiği implant eğitimleri ile sektörün doğru yönde ilerlemesini aracılık eden önemli bir ithalatcıdır.

Yaptığı bilimsel toplantılar ve eğitimler sayesinde Türk implant sektörü bilimsel platformda ilerlemeyi hızlandırmıştır Alman disiplini ve titizliğe ile baştan sona kalite prensipleri içerisinde üretilen Bego implant 2017 yılında fiyatlarıyla ve kalitesiyle rahatlıkla rakiplerini geride bırakan önemli bir markadır implantın başarısı için gereken kriterler çok karmaşıktır nokta her durumda doğru bir planlama ve hasta anamnezi almak önem taşır implant markasının güvenirliği sorgulanmalıdır