ITI STRAUMAN İMPLANT FİYATI

ITI (straummann):

Bu implant markası İsviçre üretimidir. Fiyatının yüksek olması ile ünlü olan bu implant markası zaten çok köklü  ve başarılı bir implant markası olmasının dışında, kendisinin geliştirdiği ve patent hakkını elinde tuttuğu bilinen en gelişmiş implant yüzeylerinden biri olan  SLA active  yüzeyli implantlarıyla  dünyanın hemen her yerinde hekimler tarafından ilk sıralarda tercih edilen marka konumundadır ve bunu da fazlasıyla hak etmektedir.

Batıdent tarafından ithal edilen bu implant markası yaptırdığınızda gözünüzün arkada kalmayacağı başarılı bir implanttır. Fiyat olarak verdiğinizin tam karşılığını alabilirsiniz.

BEGO İMPLANT

Orjinal Alman malı bir implanttır. Uzun yıllar diş hekimliği sektöründe malzeme üretimi ile ön plana çıkan firma son 15 yıldır implant markası olarak haklı bir üne kavuşmuştur Türkiye’de de geri distribütörü disiplinli çalışması gerekse markanın güvenilirliği en iyi implant kategorisine girmesine neden olmuştur. Bego implant rahatlıkla uygulanabilen ve çok iyi sonuçlar alınan başarılı bir orijinal Alman implantıdır.

Bego implant yaptırdı iseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz veya implant yaptıracak iseniz size Bego implant yaptırmanızı rahatlıkla tavsiye edebiliriz Bego firması Türkiye’de verdiği implant eğitimleri ile sektörün doğru yönde ilerlemesini aracılık eden önemli bir ithalat çıkış yaptığı bilimsel toplantılar ve eğitimler sayesinde Türk implant sektörü bilimsel platformda ilerlemeyi hızlandırmıştır Alman disiplini ve titizliğe ile baştan sona kalite prensipleri içerisinde üretilen Bego implant 2017 yılında fiyatlarıyla ve kalitesiyle rahatlıkla rakiplerini geride bırakan önemli bir markadır. İmplantın başarısı için gereken kriterler çok karmaşıktır. Her durumda doğru bir planlama ve hasta anamnezi almak önem taşır. İmplant markasının güvenirliği sorgulanmalıdır gel diş kaybedildiğinde eksilen fonksiyonu yerine getirmek için seçenekler değerlendirilir. Kaybedilen dişin yerine yeni bir diş yapmak için günümüzde farklı seçenekler vardır. Mesela diş köprüsü veya implant uygulaması gibi.

Kendi dişiniz kadar rahat kullanacağınız seçeneklere nasıl karar vermek gerekir?

Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

En iyi markayı yaptırmak için araştırma yapıyorsanız çok yaklaştınız. Bizi arayınız. 05493474347