Nobel implant fiyatı

Sayfa İçeriği

Nobel Biocare

İsveç imalatı olan bu marka implantın babası Brenenark adıyla da bilinir. Dünyada yaygın kullanılmaktadır. Ülkemizde de uzun zamandan beri satışta olan güvenilir markalardan birisidir. Avrupa merkezli bu implant en köklü implant markalarından olup başta Avrupa, tüm Dünya çapında satışta bulunan bir markadır. Ülkemizde de saygın bir firma tarafından pazarlanan iyi bir impalntdır.

Tam dişsiz çenelerde dört implant ile sabit diş yapımı imkanı veren sistem dünyada uygulanabilirliği konusunda hala tartışmalıdır.

All in four” sistemi bir çok kişiye sabit protez yapılması olanağını tanımış ve bu marka, sektörün öncüsü konumuna gelmiştir.başarısı ve güvenirliği yıllardır ispatlanmış olan bir implant markası olan NOBEL BİOCARE fiyatı ucuz implant kategorisinde değildir.

İmplant markaları ve fiyat kategorileri ile ilgili genel bilgiler sunabiliyoruz. Çünkü her vaka için implant ve üzerine uygulanacak protez çeşidi farklıdır. Yaklaşık fiyatlar ile kafanızı karıştırmak isterseniz size bir implant için 600 Euro ile 1000 euro aralığında fiyatlar verilecektir.

NOBEL İMPLANT FİYATI

Plan uygulaması yapılmadan önce haklı olarak fiyatı üzerinde durulur. Size fiyatla ilgili yukarıda 1000 € ya kadar farklı ücretleri telaffuz edildiğini anlattık. Pekin neden fiyatlarda fark oluyor? Hangi implant uygulanmasına rağmen fiyatların değişik Kliniğin Uyguladığı işlem için hiçte iyi değerdir. Başarılı klinikler sadece içindeyim diğer tedaviler içinde daha yüksek fiyatlar isterler çünkü etmiş ve güvenliğini sağlamıştır. Uzun vadeli olarak yaptığı işin arkasında duran ve çıkabilecek her türlü sorundan sitesinden gelebilecek bilgi donanım ve tecrübeye sahip klinikler yaptıkları işin ne kadar sorumluluk gerektirdiğini bilirler. Bu nedenle tedavi fiyatlarına rekabete göre değil maliyete göre belirlerler. Nobel implant ithal implant markalarından birisidir. Firmaların diş hekimine bu implantın satış fiyatı da döviz ile olmaktadır. Diş ekimi sadece implantı değil implantın alçı parçalarını implantın dayanaklarını temin etmek durumundadır. İmplantı yerleştirirken kullanılan kağıt seti daha sonra üzeri açılır diş eti iyileşmesi İçin uygulanan silecekler ölçü parçaları ve alçı dayanaklar sıkma parçaları gibi bir çok ayrıntılı parçayı bulundurmak ve bunları en uygun yerde en doğru parçayı kullanarak yapmak gerçekten bir yatırım ister. Bunun karşılığı olarak da doğru yerde doğru malzeme kullanılması maliyet oluşturur. Geçiştirme şeklinde uygulanan tedaviler de sorun yaşanma olasılığı yüksektir. Açılı bir parça gerektiği durumda düz parça kullanılıyor ise yani maliyetten kaçın oluyor ise sorun çıkacaktır. Bu sorunu telafi etmek daha pahalıya mal olacaktır. Estetik diş tedavileri yapmak için de engel olan eksik özellikli parçalar malesef sıklıkla kullanılmaktadır.