KÜÇÜKÇEKMECE ESTETİK İMPLANT DİŞ KLİNİĞİ

İSTANBUL ESTETİK DİŞ

İstanbul’da estetik diş yaptırabileceğiniz diş hekimi veya diş kliniği mi aradınız? Diş estetiği nasıl yapılır? Dişlerin birbiriyle olan ilişkilerini doğru bir şekilde değerlendirip görsellik ve sağlık açısından en ideal konumu getirilmesi öncelikli hedeflerdendir. Gülüş tasarımı olarak adlandırılan teknikte diş hekimi hastanın gülme sırasında dudaklarının şeklini damak ve diş etlerinin görünümünü, burun kanatları yüz şeklini ve mimik kaslarını dikkate alarak bir tasarım yapar

Zirkonyum ve implant hakkında en çok sorulan soruları Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya yanıtladı
Zirkonyum ve implant hakkında en çok sorulan soruları Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya yanıtladı.

Her kişi için yapılacak gülüş estetiği farklıdır estetik diş hekimliği günümüz teknolojileri ile çok başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Güçlendirilmiş seramik diş kaplamalar, diş eti için estetik amaçlı müdahaleler ve diş beyazlatma sayesinde yeni bir gülüşe kavuşabilirsiniz. Pembe ve beyaz estetiğin uyumlu bir şekilde planlanması ideal gülüş için büyük önem taşır. Gülüş estetiğinde bilgisayar destekli planlama ve uygulamalarda ve giderek daha büyük önem taşımaktadır.

Gülüş estetiğinde dudaklar pembe estetik tarafından büyük önem taşır. Gençlerde dudaklar daha kalın görünürler. Konuşma esnasında ve gülerken dudak her iki tarafta yukarı doğru yükselir. Gençlerde mimikler yaşlı insanlara oran ile daha belirgindir. Gülümseme esnasında dudakların kenarının her iki yanda yukarıya doğru kalkması estetik ve sempatik bir görünüm verir. Dişlerin dudaklarımızın altında bir miktar görünümü tercih edilir. Dişler dudakları desteklemelidir.  Gülümsemesi tedirgin olan insan ister istemez psikolojik olarak öz güven kaybı yaşayacaktır. Rahatça gülemeyen insan sosyal yaşamdan ister istemez uzaklaşır. Büyük bir sorun gibi görünse de üstesinden gelmek mümkündür.Bize iletişim sayfası ile ulaşabilirsiniz.

İMPLANT DİŞ VE ESTETİK

Diş estetiği etkili olan birçok faktör vardır. Bunlardan dudaklar işler diş eti en çok ön plana çıkan estetik diş tedavi işlemleridir. Diş hekimliğinde yapılan tedaviler aralıklı dişlerin kapatılması, diş renginin değiştirilmesi, eğri dişlerin düzeltilmesi, gummy smile adı verilen diş eti gülümsemesi gibi durumları ortadan kaldırılabilen süreçlerdir. Bu gibi işlemlerdir eksik dişlerin tamamlanması sonrasında rahatlıkla yapılabilmektedir.

İmplantlar günümüzde diş eksikliğinin tedavisinde en çok kullanılan tedavi yöntemlerinin başında gelmektedir. İmpant üzerine yapılacak dişlerin estetik olarak tatmin edici olması gerekir. İmplant yapılmadan önce gerçekleştirilen diş tedavi planı doğru yapıldığında iişlem sonrası protezler için de büyük kolaylık sağlanmış olacaktır. İmplant üzerine zirkonyum diş kaplama veya diş protezleri uygulanabilir.

Küçükçekmece Estetik İmplant Diş Kliniği
Bize Ulaşın
Telefon : 0549 347 43 47