Nucleoss İmplant Fiyatı

Diş hekimlerinin hastalara sunduğu en önemli tedavilerden biri olan implant diş tedavisi Türkiye de çok popüler bir tedavi yöntemi oldu. Özellikle dişleri kesmeden eksik dişin yerini doldurmak için tercih edilen diş implantı fiyatları yüksek olduğu için ilk çıktıklarında daha az uygulanıyordu. İmplant fiyatlarındaki düşüş nedeni ile günümüzde artık daha çok tercih edilen tedavi yöntemi olmuştur. Ancak implant tedavilerinin başarısı tartışılmaya başlanmıştır. Çünkü menşei belli olmayan malzemeler nedeni ile çok fazla sorun yaşanmıştır.

Biz baştan sona Türk imalatı olan Nucleoss implant kalitesini test ettik. Uzun araştırma ve geliştirme aşamaları sonrasında Türk malı olarak 19 ülkede satışa sunulan ve özel maxicell yüzeyi ile çok iyi tedavi sonuçları sağlayan Nucleoss implant markası Türkiye nin gururu olmuştur.

implant diş fiyatı
2016 da implant diş fiyatı

Nucleoss implant fiyatı 2016 da ne kadar?

Türkiyede üretilen ve Avrupa birliği CE standartlarına uygun güvenli bir implant markası olan nucleoss implant fiyatı diğer implantlara göre en uygun maliyetli implantlardır. Herkesin yaptırabileceği bir implant markası olarak nucleoss implantlar hakkında daha fazla bilgiyi bir sonraki yazıda bulabilirsiniz.

NUCLEOSS DÜNYA PAZARINA AÇILIYOR

Yerli implant olarak haklı bir üne kavuşan bir implant olarak dünya pazarına da açılan bir implant olan nucleoss ithal markalar ile karşılaştırıldığında durum nedir?

Sektör lideri olan implant üreticileri genellikle Alman malı ve İsviçre malı implantlardır. Özellikle Alman implantları kendilerine haklı bir ün sağlamışlardır.