Etiket: implant

FLORYA DİŞ

EN İYİ DİŞ HEKİMLERİ TÜRKİYEDE

Dünyanın en iyi diş hekimleri Türkiye’de diye okuduğumuz haber sonrası gururlandık. Severek yaptığımız mesleğimizi gençlere tanıtmak için çaba sarf etmek gerektiğini düşündük. Yetenekli çalışkan gençlerimizi geleceğe hazırlama ve insanlara faydalı üretici bireyler yapmak bütün toplumun sorumluluğu. İnsanlar ömür boyu yapacakları mesleklerini severek yaparlar ise başarıyı yakalıyor.

Continue reading
Tek diş implant yapım fiyatı

İMPLANT YAPTIRANLAR OKUMASIN!

Bu yazıda implant tedavisi ile ilgili bilgiler var ancak implant yaptıran bir insanın öğrenebileceği bilgiler değil bunlar. Size olan olmuş. Gidip rahat rahat dinlenin. Ama implant henüz yaptırmadı iseniz hemen yazıyı sonuna kadar okuyun ve faydalandı iseniz yazının sonunda bulunan yorum kısmına bir teşekkür yazmanız bizim için yeterli.

Continue reading
Tek diş implant yapım fiyatı

Dental İmplant

implantın cerrahi aşamasından önce bu konuda ileri eğitim almış cerrah ve diş protez alanında çalışan hekimin birlikte konsültasyon yaparak doğru planlama ya gerçekleştirmesi gerekir diyen Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya https:/www.drsertac.com sitesinde şu açıklamaları yaptı.
Diş Hekimi ağızda kapsamlı bir muayene yapar. bu muayene sırasında dişlerinizle ilgili daha önce yapılmış işlemler kanal tedavileri köklerin durumu eşlerin birbiri ile olan ilişkileri, diş eti durumu kapanış durumu dikkate alınır. implantın yerleştirileceği çene kemiğinin hacmi, üst çenede sinüs bölgesi implant operasyonunun nasıl gerçekleştirileceği ile ilgili sınırlamalar getirebilir. bazı durumlarda ileri cerrahi yöntemler ile kemik oluşturmak ve daha sonra implant yapmak tercih edilebilir.

Continue reading
Tek diş implant yapım fiyatı

Tek diş eksikliğinde implant

Tek diş eksikliğinde implant yapılmadan avantajları görünüm ve işlev olarak doğal diş ile sonuç alınır. İmplant diş uygulaması diş köprüsü uygulamasına göre daha büyük oranda avantajlar sağlar.Kurallara uygun olarak yapıldığında eksik olan diş bölgesi önünde ve arkasında bulunan dişlerde çürük problemi oluşmaz. Boşluğun her iki yanındaki dişleri kesmeye ihtiyaç yoktur. Diş köprüsüne göre daha kolay temizlenebilir. Hastanın birden fazla dişi çekilmiş veya ağızda da hiç diş yoksa takılıp çıkarılan hareketli protezler yapılabilmektedir.

Continue reading
× WhatsApp ile randevu alın