Etiket: zirkonyum diş kaplama

Tek diş implant yapım fiyatı

İMPLANT MARKALARI VE FİYATLARI 2018 DE NE OLUR?

İmplant yapım fiyatı marka çeşidine göre değişir. En iyi implantı en ucuz fiyat ile almak nasıl mümkün olur? Sizin implant maliyetiniz ne kadar tutacak? Öğrenmek isterseniz yazımıza göz atın. İmplant üzerine en iyi zirkonyum diş kaplama fiyatı Euro olarak yazılabilir. Her yıl değişen estetik diş ve implant diş yapım fiyatları hakkında faydalı bir yazı.

Continue reading
İmplant üzeri zirkonyum diş kPLm

İmplant Üzeri Zirkonyum Diş

Dişlerin ne zaman ve nasıl kaybedildiği her hasta için farklılık göstermektedir. Bazen bütün dişler bazen de sadece bir diş eksikliği olabilir. Diş kökü yerine yapılan implant vidası kemik ile kaynamasını gerçekleştirdikten sonra üzerine kaplama köprü veya protez yapmak gerekir. Zirkonyum diş bu aşamada iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir çok önemli özelliği olan zirkonyum diş kaplam implant üzerine diş kaplaması kulanırken de tercih edilen bir malzemedir.

Continue reading
zirkonyum diş kaplama

ÖN DİŞ ESTETİĞİNDE ZİRKONYUM

Ön diş estetiğinde zirkonyum diş kaplama ile ilgili olarak diş yaptırmadan önce bilinmesi gerekenler hakkında bir yazı yazmaya karar verdik ve konunun uzmanı Diş Hekimi Sertaç Kızılkaya ile görüştük. Diş hekimimiz bizlere o kadar doyurucu bilgiler verdi ki kendisi 25 yıllık mesleki birikimlerini tam da sizlerin istetiği ve merak ettiği konularda bize aktardı.

Continue reading
× WhatsApp ile randevu alın